Standa

Datum ztráty 06.06.2014
Místo ztráty Úvaly, Bulharská 1380
Telefon 603461132
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Standa
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva bílomourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Standa je kastrovaný bílomourek, štíhlý, vyšší nohy, poměrně plachý, na krku má šedivý antiparazitní obojek zn. Foresto, světle hnědorezavá skvrna na bradě, mourování vzadu na hlavě vypadá jako pravidelné brázdy na zoraném poli, slyší na jména Standa, Stáňa, Stáník. Je dva roky starý. Není čipovaný, ani tetovaný. Váží 4 kg. V pátek 6.6. po poledni vyběhl z domu jako obvykle na prohlídku okolí a už se nevrátil. Okolí ztráty zná, byl zvyklý být přes den venku a v noci spal doma. Dokáže se venku uživit, ulovit si myš nebo ptáka. Od cizích by na pamslek pravděpodobně nešel.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Standa

Přihlášení: