Štaflík

Datum ztráty 30.06.2017
Místo ztráty Brandýs nad Labem, údajně někde u školy
Telefon 605936729
Odměna ANO
Jméno Štaflík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva černohnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
05/09/2017 DOPOLEDNE k nám dorazila zpráva, že se PŘED DVĚMA MĚSÍCI (v červnu 2017) zaběhl z adopce náš ŠTAFLÍK. Pejsek zachráněný z otřesné množírny psů v Kojetíně. Údajně se vytrhl při procházce babičce z ruky i s vodítkem a utekl neznámo kam. Druhá verze je, že byl u Brandýsa n. L. na výletě s příbuznými a utekl tam. Pejsek je starý cca dva roky, je ČIPOVANÝ (poslední čtyři čísla čipu jsou 2024) a čip je registrovaný v Národním registru na náš spolek. Je nekonfliktní ke psům, lidí se bojí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Štaflík

Přihlášení: