Stafina

Datum ztráty 31.07.2008
Místo ztráty Česká Lípa, nevíme
Telefon 799500650
Odměna ANO
Jméno Stafina
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 12
Barva Zlatá, Bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Stále hledám zlatou kupírovanou a kastrovanou fenku amerického staforda STAFINKU nar. 6.3.2002, čip - 203098100150867 - v nár. registru stále na moje jméno, kupírovaná, kastrovaná, na pravé pleci větší jizva (povrchová), vzadu na krku pod obojkem okrouhlá bílá skvrna s tmavým středem jako "volské oko", posledního "majitele" jsem po letech konečně vypátrala v České Lípě - údajně ji před létem 2008 dal na Černý Most do Prahy - mladému páru v černém Fordu Mondeo (neměla tehdy už žádné doklady)

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Stafina

Přihlášení: