Špula pes

Datum ztráty 23.07.2015
Místo ztráty Kunín, 80
Telefon 731736845
Odměna ANO
Jméno Špula pes
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 8 Let
Barva Bílý, kropenaté uši
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se nám Špula pes, malý Jack russell, má barevný, tkaný obojek, bez známky. Je čipovaný na krku, číslo čipu: 941000016441388. Není zlý, mám rád větší psí holky :") Je to pes tulivý... Povahově je velice společenský, hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Kastrovaný není. Tetování nemá. Je to " Jack Russell Teriér" bez fleků - bílá srst. Váží cca 8-9 Kg. Má kupírovaný ocas. Zdravotní stav dobrý. Kulhá ale na zadní nohy - střídá levou a pravou. Email: tonda.nevriva@seznam.cz Telefon: 731736845

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Špula pes

Přihlášení: