Spike

Datum ztráty 27.03.2015
Místo ztráty Mirkovice, Mirkovice 16
Telefon 723331709
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Spike
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Český Krumlov
Plemeno Trpasličí pinč
Věk 8
Barva Cerna s palenim
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Spike je 8 let starý pejsek, plemeno Trpasličí pinč. Je černý s hnědým pálením. Má kupírovaný ocas a je čipován (UK) 985120031776618. Je milý, přátelský. Na ostatní pejsky je také zvyklý, jen občas hodně štěká. Když jí něco neobvyklého (jiné žrádlo), tak zvrací. Někdy i má potíže s dýcháním. Váží 3,5 kg. Tetovaný, ani kastrovaný není. Ztratil se 27.3.15 v oblasti Mirkovice 15, utekl od domu. V minulosti párkrát zmizel, ale vždy se vrátil. Okolí ztráty zná. V autě je zvyklý jezdit. Vodě se vyhýbá. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Spike

Přihlášení: