SPAJKY

Datum ztráty 08.03.2015
Místo ztráty Ždírec u Plzně, MYT 61
Telefon 739709700
Odměna ANO
Jméno SPAJKY
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Kříženec
Věk 3 Roky
Barva ČERNÁ
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Spajky je 3 roky starý pes, kříženec labradora a dobrmana. Je celý černý. Váží cca 34 kg (svalnatý-sportovní figura). Má vadu uší, musí hodně třepat hlavou, často se to musí řešit na veterině. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se 9.3.15 ve Ždírci, utekl ze zahrady. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekl. Je hodný, štěká když nezná člověka, ale nekouše, je kamarádský...... Ostatní pejsky snáší dobře, jen nemá rád vlčáky. Je zvyklý jezdit v autě, když otevřete dveře od auta, tak tam skočí bez ohledu kam nastupuje! Rád jezdí v autě s otevřeným oknem. Nebojí se vody, skočí si do vody. Fyzicky je aktivní. Údajně byl naposledy viděn ve Ždírci dne 11.3. ve večerních hodinách.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se SPAJKY

Přihlášení: