Spajk

Datum ztráty 27.10.2014
Místo ztráty Krnov, K lesu 17/1536
Telefon 775111872
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Spajk
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Brabantík
Věk 1 rok
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V pondělí 27. října máma odjela ve 11:40 z domů a nechala Spaječka na zahradě, protože se chtěl vyhřívat na sluníčku. Za hodinu a dvacet minut, čili ve 13:00 jsem dojela z práce domů a Spajk už na zahradě nebyl. Myslím si,že ho někdo sprostě ukradl a na něco nalákal, protože nikdy ještě neutekl. Má od malinka poznávací znamení - jizvička na čelíčku, jde vidět na první fotce, ted už jí má přerostlou chloupky ale po odkrytí půjde stále vidět. Miluje lidi a přiběhne na zavolání. Na pamlsek by se určitě odchytit nechal. Pálení-hruď, nožky, zadeček. Tetování nemá. Ale má čip! Číslo čipu: 203098100352965CZE. Váží cca 7 kg. Obojek na sobě žádný nemá. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty to spíše nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád. V jídle je trochu vybíravý, ale jak kdy... Zdravotní stav dobrý. Má výrazný štěkot. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt spíše venku. Telefon 775 111 872

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Spajk

Přihlášení: