Sourire

Datum ztráty 25.09.2014
Místo ztráty Březské, 18
Telefon 720140586
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Sourire
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Pyrenejský horský pes
Věk 11 měsíců
Barva bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sourire (Suri) je 11 měsíců starý pejsek, plemeno Pyrenejský horský pes. Váží 60 kg, je bílé barvy, levé ucho má světle béžové. Má nedobarvené (růžové) třetí víčko na pravém oku a dvojité paspárky na obou zadních nohách, černý flek nad čenichem. Ztratil se dne 25.9.2014 v obci Březské, utekl z naší zahrady. Je čipovaný !! Číslo čipu: 967000009612572. Tetovaný, ani kastrovaný není. Obojek na sobě žádný neměl. Okolí nezná, majitelé se tam nastěhovali teprve nedávno. Dříve občas utekl, ale vždy se vrátil. Je velice přátelský k lidem, má rád děti. Vyhledává lidskou společnost. Ostatní pejsky snáší taky dobře. Fyzicky je aktivní, voda mu nevadí. Umí jezdit autem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sourire

Přihlášení: