Sofinka

Datum ztráty 06.12.2014
Místo ztráty Praha 4, Nuselská
Telefon 739864966
Odměna ANO
Jméno Sofinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 2 - 3 Roky
Barva Stříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pomozte při hledání fenky jorkšírského teriéra stříbrné barvy. Ztratila se 06.12.2014 okolo 15:00 na Praze 4 Nuslích, konkrétně náměstí bratří synků. V době kdy se zaběhla měla na hlavě culík s ružovou gumičkou. Na hřbetě má řerný flíček. Nemá čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Váží cca 2 Kg. Utekla při nastupování do auta. Nikdy v životě se neztratila. Povahově je bojácná, opatrná, ale je hodná! Nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo se odchytit nechala. Kastrovaná není. Bude mít hárací období. Okolí v místě ztráty zná, ale jen trochu. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí, neplave. Zdravotní stav dobrý, čeká ji ale operace zadních nožiček. Autem umí jezdit. Je zimomřivá. Je zvyklá na hlavně na pobyt doma... Nálezci nabízím finanční odměnu. Telefon 739864966

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sofinka

Přihlášení: