Sofinka/Macíček

Datum ztráty 15.03.2014
Místo ztráty Kamenice nad Lipou, Štítného 263
Telefon 777091198
Odměna ANO
Jméno Sofinka/Macíček
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Britská kočka 
Věk 3 roky
Barva Stříbrná/šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sofinka je tříletá britská modrá kočička. Lépe však slyší na oslovení Macíček. Má naducané tváře, celá je stříbrno šedá a na huňatém ocásku má tmavé pruhy. K lidem moc přítulná není. Když přišla návštěva, vždy si někam zalezla. Doma s ní žijí další dva kocouři a psi Jorkšíři. Tudíš je na společnost zvířat zvyklá. Ztratila se 15.3.2014 ráno. Jako každý den šla s kocoury ven na zahradu se vyvenčit avšak se již nevrátila. Nikdy předtím neutekla. Není čipovaná ani tetovaná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sofinka/Macíček

Přihlášení: