Sofie

Datum ztráty 15.10.2020
Místo ztráty Dřísy, Růžová 119
Telefon 603991177
Jméno Sofie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 6 měsíců
Barva světle mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sofie je 6 měsíců staré kotě. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Váží cca 2 kg. Měla jsem dvě kočky čtyři měsíce. Kočky trávily většinu času venku. 15.10. byly doma a šly ven z domu v poledne a už se nevrátily. V pondělí jsem jednu z nich našla v útulku v Praze Měcholupech (má dlouhodobě nemocné oko), kde byla od 16.10. Byla nalezena v Praze 10, ulici Bratří Čapků. Druhou kočku jsem nenašla. Spojili jsme se s paní, která první kočku našla a ta potvrdila místo nálezu. V úterý jsme dali v ulici Bratří Čapků do 30ti schránek leták a fotkou a kontakty, jakou kočku hledáme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sofie

Přihlášení: