Sofie

Datum ztráty 06.02.2020
Místo ztráty Hradec Králové-Svobodné Dvory, Nová
Telefon 724583303
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Sofie
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sofie je 10 let stará černá kočka. Má šedý antiparazitní obojek, čipovaná není. Je kastrovaná a váží asi 3-4 kg. Je přítulná, drobná, chybí ji nějaký ten malý přední zub. Sofie nemá ráda, když odjedeme pryč a hlídá ji někdo jiný. Má pak tendenci se toulat. Již několikrát trucovala, někam se schovala a ukázala se až pár dní po našem návratu. Museli jsme ji nechat doma. 5.2. se ještě dle našich zpráv objevila u domu, dovnitř už ale nešla a pak už se neukázala. Děkujeme za informace.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sofie

Přihlášení: