Sofi

Datum ztráty 01.07.2015
Místo ztráty Karlovy Vary, Čankovska 270/69
Telefon 792290081
Jméno Sofi
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců
Barva Hnědo-zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fenka je malinká ale velmi kontaktní, miluje děti, velkým psům se straní. Povahově je velice společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo by se nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Sní cokoliv. Vyběhla ze zahrady vyrůstá s 5letou holčičkou které moc chybí. Nemá čip, ani nemá tetování. Váží cca 3-4 Kg. Má trochu delší srst nežli je vidět na fotografii. Nikdy se takto neztratila. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Ještě neplave. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma - je gaučák. Otužilá docela je. Telefon 792290081

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sofi

Přihlášení: