Snoopy

Datum ztráty 09.05.2014
Místo ztráty Staré Ďáblice,
Telefon 704284101
Odměna 20.000,- Kč
Jméno Snoopy
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 6 let
Barva trikolor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pes byl ukraden!. Ti co ho mají jsou si vědomi, že jim nepatří. Se psem chodí údajně ven chlapec. Pohybuje se v oblasti Starých Ďáblic a přilehlého parku. Na zdejším úřadě byl v době jeho odcizení zhruba v 14 dnech čipován Jack Russel, bohužel fotky nemají. Paní jejíž adresu mi dali a na níž je pes registrován, popírá že by ho podle fotky poznala, údajně se jedná o psa vnuka!, ten bydlí ale jinde. Mělo by se jednat o dům se zahrádkou. Snoopy je celý bílý se zkráceným ocáskem a výraznou maskou.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Snoopy

Přihlášení: