Snížek

Datum ztráty 10.05.2020
Místo ztráty Brno-Bystrc, Pod Komorou 153/1
Telefon 734300480
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Snížek
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Snížek je 4 roky starý kocour. Váží 4-5 kg. Nemá obojek ani čip. V uchu má tetování. Snížek je čistě bílý, kastrovaný kocour s jedním modrým a druhým žlutým okem. Je hluchý a žije na hájence nedaleko Brna, v místě, kterému se říká Pohádka Máje. V poslední době tam chodí spousta lidí a je možné, že ho někdo odnesl. Kocour je velmi zvědavý a celkem kontaktní. Nehodí se do bytu, rád leze po nábytku a shazuje věci. Proto se ho předchozí majitelé vzdali. Na hájence většinu dne prospal doma a večer šel ven, ráno se vracel na snídani. Odešel v neděli 10.5. a ráno 11.5. se už nevrátil.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Snížek

Přihlášení: