Sněženka

Datum ztráty 20.09.2016
Místo ztráty Praha, Livornská
Telefon 735729115
Jméno Sněženka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk cca 10 let
Barva Bílá, šedivé skvrny
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sněženka je cca 10 let stará kočka. Na své jméno slyší. Váží cca 3 kg. Nemá obojek ani čip. Kastrovaná je. Sněženka je kočka mojí malé neteře, která se ztratila při neopatrném otevření balkónu v noci z 20. na 21. září v Livornské ulici v Praze 10 Horních Měcholupech. Na domě aktuálně probíhají stavební úpravy, takže se zřejmě vydala na průzkum po lešení. Je přítulná, ale není zvyklá na pobyt venku. Neteři moc chybí a moc rádi bychom ji našli a vrátili domů. Uvítáme jakékoliv informace o jejím pohybu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sněženka

Přihlášení: