Sněhurka

Datum ztráty 07.04.2014
Místo ztráty Větrušice, Východní 169
Telefon 774933877
Odměna ANO
Jméno Sněhurka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva Bílá, Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sněhurka utekla 7.4.2014 kolem deváté hodiny večer z adresy Východní 169, Větrušice. Jedná se o menší, čistě bílou kočku. Má mírně znatelný odstínový rozdíl očí. Jedno je do zelena, druhé do žluta. Je kastrovaná. Sněhurka je plachá, ke své majitelce však mazlivá a fixovaná. Žije ještě s kočkou a kocourem, tudíž je na přítomnost koček zvyklá. S kočkou na sebe však v posledním půl roce útočí z neznámých důvodů. Není zvyklá být venku. Čip nemá. Okolí zná maximálně do okruhu 50 m od místa ztráty.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sněhurka

Přihlášení: