Sněhurka

Datum ztráty 10.03.2018
Místo ztráty Horní Bříza, U Husa
Telefon +420724315688
Odměna ANO
Jméno Sněhurka
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 5 let
Barva Bílo - černá -zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sněhurka je 5 let stará fenka Biewer jorkširského teriera (černo-bílo-zlaté zbarvení). Na své jméno slyší. Má na sobě červený obleček a fialový postroj, je i čipovaná. Není kastrovaná, ocas nemá kupírovaný. Ztratila se při místním turistickém pochodu v Horní Bříze dne 10.3.2018. Dne 17.3. byla spatřena na souřadnicích 49.8658786N, 13.3773756E (blízko obce Vísky) https://mapy.cz/s/2tto2, bohužel se ji nepodařilo chytnout a následně ani najít, kdy pátrání probíhalo až do setmění.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sněhurka

Přihlášení: