Sněhurka

Datum ztráty 15.04.2015
Místo ztráty Starý Lískovec, Točná 100
Telefon 728258300
Odměna ANO
Jméno Sněhurka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Bílý švýcarský ovčák
Věk 5 měsíců
Barva čistě BÍLÁ
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, prosím o pomoc. 15.04.2015 se mi zaběhlo po výcviku poslušnosti v brně ve starém lískovci 5-ti měsíční štěně bílého švýcarského ovčáka. Váží cca 17-18 Kg. Slyší na jméno Sněhurka, Sněhy. Je to fenka, čistě bílá srst! Na své jméno reaguje (spíše Sněhy). Je dlouhosrstá. NA KRKU MÁ ZNÁMKU SE JMÉNEM A TELEFONNÍM KONTAKTEM. - Má na sobě černo-oranžový, textilní obojek. Nemá čip, ani nemá tetování. Povahově je hodná a společenská. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nechala nalákat. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. Okolí místa ztráty bohužel vůbec nezná. Má ráda pohyb, je aktivní. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sama si i nastoupí. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá je výborně, zimu má dokonce ráda. V PŘÍPADĚ NALEZU VOLEJTE 728258300 Nálezci bude náležet odměna. Budu moc ráda za sdílení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sněhurka

Přihlášení: