Sněhurka

Datum ztráty 13.09.2021
Místo ztráty Velké Popovice, K Babímu dolu
Telefon +420737043551
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Sněhurka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva Bílo-mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sněhurka je asi 4 roky stará kočka, většího vzrůstu, váží kolem 5 kg. Na krku má zelený reflexní obojek s tel. číslem. Je kastrovaná, je krmená dietním krmivem, po běžném krmivu zvrací. Původem je nalezenec, o to víc nám přilnula k srdci. Budeme vděční za jakékoliv informace. V pondělí 13.9.2021 kolem poledne zmizela ze zahrady. Ráda se schovávala, prosím pokud bydlíte v okolí a máte nějakou kůlnu, sklep,.. kam moc často nechodíte, podívejte se, jestli tam není zavřená. Moc děkuju.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sněhurka

Přihlášení: