Šmudlínek

Datum ztráty 29.07.2014
Místo ztráty Arnoltice, Arnoltice
Telefon 775148778
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Šmudlínek
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 8 let
Barva stříbrnohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šmudlinek je 8 let starý jorkšírek stříbrno hnědé barvy. Nemá obojek, není tetovaný, čipovaný, ani kastrovaný. Váží 2,20 kg. Je velice hubený. Šetří si zadní pravou packu, takže nadskakuje, nemá přední řezáky. Ztratil se na procházce v odpoledních hodinách dne 29.7. Je zvyklý si v okolí 1-2 km chodit sám, nechodí však k lesu. Takto se ztratil poprvé. Zná to u hospody a zastávky. K lidem není moc přátelský, bojí se. Nenechá se pohladit. Ostatní pejsky snáší celkem dobře. Je to takový strašpytel. Fyzicky je aktivní, vodu rád nemá!! Od včera ho nikdo neviděl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šmudlínek

Přihlášení: