Šmudlík

Datum ztráty 26.02.2020
Místo ztráty Nové Město na Moravě, Nad Městem 1625
Telefon 608341296
Odměna ANO
Jméno Šmudlík
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5 let
Barva Bílorezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šmudlík je 5 let starý rezavobílý kocour. Obojek ani čip nemá, je kastrovaný a váží cca 4 kg. Bojí se cizích lidí a je velmi opatrný. V poslední době trávil čas především v domácím prostředí. Je zvyklý i na pohyb venku, ale nikdy se nevzdálil příliš daleko od domova a hlavně ne déle než na den, maximálně dva dny. Ve středu 26.2. se mu udělalo lépe po nemoci a doposud se nevrátil z venku. Pokud máte o něm jakékoliv informace, kontaktujte mě prosím. Nálezce kocourka neváhám finančně odměnit. Děkuji za pomoc!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šmudlík

Přihlášení: