Šmudla (Kokoška)

Datum ztráty 17.01.2015
Místo ztráty Praha 10, Vršovice, ulice Žitomírská
Telefon 734896673
Odměna ANO
Jméno Šmudla (Kokoška)
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 4 Roky
Barva kouřově šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V noci ze 17.1. na 18.1.2015 se nám ztratila kočička, samice, je kouřově šedá, dlouhosrstá, jsou jí 4 roky. Může se pohybovat ve vnitrobloku ulic Žitomírská-Moskevská - Na Kovárně - Oblouková. Prosím o pomoc, když jí někdo uvidí, nebo najde, kontaktujte nás prosím kdykoliv na tel.: 734 896 673 Nálezci nebo majiteli informace, která povede k jejímu nalezení finanční odměna. Jmenuje se Šmudla, ale říká se jí také Kokoška a na to slyší spíše... Vyskočila z okna. Skočila do nitrobloku činžovních domů. Váží cca 3 Kg. Není čipovaná, ani tetováná. Je zvyklá na pobyt pouze doma. Otužilá moc nebude. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově je plachá a bojácná, ale je hodná. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. Nikdy v životě se neztratila. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Je aktivní, má ráda pohyb, byť po bytě... Vody se nebojí. V jídle trochu vybíravá je, má raději suchou stravu. Zdravotní stav dobrý. Autem (autobusem) umí jezdit. Telefon 734896673

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šmudla (Kokoška)

Přihlášení: