Šmoulinka

Datum ztráty 08.10.2017
Místo ztráty Brno, Bělohorská 49
Telefon 723380132
Odměna ANO
Jméno Šmoulinka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 8 let
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šmoulinka je 8 let stará britka. Obojek nemá, ale je čipovaná. Je kastrovaná, váží asi 5 kg. Šmoulinka se ztratila v neděli 8.10. odpoledne, kolem 15. hodiny, nejspíš ve dvorním traktu mezi ulicemi Bělohorská, Vápenka, Slatinská a Došlíkova, ale mohlo to být i v okolí těchto ulic. Myslíme si že si ji někdo vzal domů, už se to dříve jednou stalo, ale je možné že někde uvízla, ve sklepích apod. Šmoulinka je hodně společenská a důvěřivá, občas navštěvovala sousedy, ale vždy se vrátila. Moc nám chybí, navíc potřebuje svou stravu na kterou je zvyklá protože má problémy s trávením a ledvinami.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šmoulinka

Přihlášení: