Šmidra

Datum ztráty 22.04.2014
Místo ztráty Březina, Březina
Telefon 605181574
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Šmidra
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Kříženec
Věk 12 let
Barva Vícebarevná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Šmidra je plachá fenka, je sice starší, ale působí mladším dojmem. Je štíhlá. Na tlamě má fousky, uši nosí někdy nahoru, někdy jí plandají do strany. Měla látkový modročernožlutý obojek, bez známky a obojek proti klíšťatům. Barvu srsti má jako drsnosrszý jezevčík, polodlouhou, hrubší. Ztratila se při bouřce. Velice se bojí jakéhokoliv hluku. Adoptovala jsem jí z útulku. Cizích lidí se bude nejspíše bát. Tetovaná není. Čipovaná je (ne všechny čtečky to přečtou). Okolí ztráty vůbec nezná. Je kastrovaná. Na svůj je dosti aktivní a čilá. Vody se nebojí, ráda plave. Druhé číslo kam možno volat: 606 506 425

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šmidra

Přihlášení: