Zoro

Datum ztráty 01.04.2015
Místo ztráty Osová Bitýška, Křižínkov 74
Telefon 603305047
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Zoro
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Erdelteriér
Věk 3 roky
Barva černo-hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se pes jménem Zoro. Rasa Erdelteriér, samec, 3 roky starý, barva srsti černo-hnědá. Zmizel 01.04.2015 v obci Osová Bitýška (okres Žďár nad Sázavou). Přátelský k lidem a "ostrý" na zvířata. V extrémně nepříznivém počasí vítr porazil plot a pes utekl. Obojek žádný na sobě nemá. Tetování nemá, ale pozor má čip. Číslo čipu: (na levé straně krku) DATAMARS 203098100304298CZE. Povahově je společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Na svém jméno reaguje a slyší. Váží cca 25 Kg. Chronický útěkář to vůbec není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se vyzná dobře. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí, normálně plave. V jídle není vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý docela je a zima mu nebude dělat větší problémy. Telefon 603305047

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Zoro

Přihlášení: