Skye

Datum ztráty 11.06.2022
Místo ztráty Zruč nad Sázavou, Lipinská 1104
Telefon +420776808383
Odměna ANO
Jméno Skye
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Skye je 2 roky stará kočka. Má šedý antiparazitní obojek, čipovaná není. Je kastrovaná a váží asi 3 kg. Je převážně šedé barvy s různým vzorováním po těle (čáry a z boků kruhy). Je velmi přítulná, po letošní kastraci tolik nevrní a naučila se při mazlení prošlapávat pacičkama a vystrkovat drápky. Odešla v sobotu 11.6. v době mé nepřítomnosti. Normálně bývala pryč buďto přes noc či max 2 dny. Doma na ní čeká jak její kočičí dcera, tak psí kamarádka a celá má rodina.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Skye

Přihlášení: