Škudla

Datum ztráty 17.09.2022
Místo ztráty Mnichovice, Pod Šibeničkami 1001
Telefon 721321488
Jméno Škudla
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, ode dne 17.9. se nám domů nevrátila kočka (standardně se chodí každý večer domů nažrat a na noc je zavřená doma). Celočerná, jen pár bílých chloupků na hrudi, celkem mohutná (přes 5 kg), poznávací znamení: na levém uchu kastrační značka. V době ztráty měla modrý obojek s rolničkou a telefonem. Místo ztráty: Pod Šibeničkami, Mnichovice. Pravděpodobně tedy může být v oblasti Jiráskova, Nerudova, Horská, Na Výsluní. Za jakékoliv info budeme moc vděční. B. Votavová

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Škudla

Přihlášení: