Skuby

Datum ztráty 15.06.2014
Místo ztráty Uherské Hradiště, U Kunovského lesa
Telefon 774252317
Odměna ANO
Jméno Skuby
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Pražský krysařík
Věk 3 roky
Barva černo - hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Skuby je tříletý nekastrovaný krysařík, samec, váží do 5 kg. Je černo-hnědé barvy. Na ocásku má znaménko! Pejsek nám v neděli 15.6.2014 utekl kolem osmé a deváté ráno ze zahrady. Poté byl viděn blízko stezky u Kunovského lesa směrem na průmyslovou ulici, za nemocnicí. Měl na sobě šedo-černý obojek proti klíšťatům. Není tetovaný, ale je čipovaný 941000012056811 !! Moc prosím všechny kdo ho viděli, nebo ho mají u sebe, aby mě kontaktovali. Pejsek má pro nás velkou citovou hodnotu. Několikrát již utekl. Okolí nezná. Má rád pohyb. K lidem je přátelský, když se na něj jde mile.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Skuby

Přihlášení: