Skank

Datum ztráty 24.10.2014
Místo ztráty Praha 9, Klánovice
Telefon
Odměna ANO
Jméno Skank
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 Rok
Barva Černo-Krémová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 24.10.2014 se ztratil v Praze Klánovicích Pes jménem Skank, mám o něj starost a moc mi chybí. V případě jakýchkoliv informacích o něm se mi ozvěte prosím. Váží cca 15 Kg. Má na sobě látkový, červený obojek (vyšité kostičky, žlutý okraj), bez známky. Chronický útěkář to není. Utekl ze zahrady. Povahově je vyrovnaný, mazel, je hodný a nikdo se nemusí. Na piškoty by se určitě nechal odchytit. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty to zná, ale ne dokonale. Je aktivní, má rád pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem je zvyklý jezdit. Je zvyklý jak venku, tak i doma. Telefon: 608181031 Email: Zoe@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Skank

Přihlášení: