Síza

Datum ztráty 06.10.2018
Místo ztráty Mukařov, Jižní 408
Telefon 732175276
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Síza
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kočka domácí 
Věk 6 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Síza je 6 měsíců stará kočka. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaná. Ztratila se 6.10.2018 v obci Mukařov - ul.Jižní. Už je to 14 dnů. Ptala jsem se všude po sousedech i kolem jdoucích lidí. Ty jí viděli naposledy v sobotu 6.10. v dopoledních hodinách v ulici Vodní. Od té doby jí nikdo neviděl. Je přítulná, hravá, má ráda děti. Není šlechtěná - klasická divoká kočka zvyklá být venku. Děkuji za pomoc. Můj email : salkova.veronika@email.cz ODMĚNA PRO NÁLEZCE - 1000 KČ

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Síza

Přihlášení: