Šiva

Datum ztráty 10.09.2020
Místo ztráty Praha 21 - Běchovice, Otakara Vrby 312
Telefon 776852324
Jméno Šiva
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 2 roky
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šiva je dva roky starý kastrovaný kocour, původně žil pouze v bytě, ale z pracovních důvodů byl momentálně na "prázdninách" u kamarádů na kraji Prahy(Běchovice), kde se naučil chodit ven. Před třemi dny se domů nevrátil. Nemá obojek ani čip. Černý s bílou náprsenkou, na předních tlapkách má ponožky, na zadních punčošky (pravá má výrazně atypickou kresbu). Je velmi prolidský a lísavý, ale může se bát, v poslední době zažil hodně změn a stresu. Info můžete volat i Janičce,pěstounce na :734108096

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šiva

Přihlášení: