Siva

Datum ztráty 14.06.2016
Místo ztráty Praha, V břízkách 344/8
Telefon 777278427
Odměna ANO
Jméno Siva
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Siva je 3 roky stará kočička. Na své jméno slyší. Váží cca 4-5 kg. Měla by mít bílý obojek proti klíšťatům, na kterém měla jméno a tel. číslo na majitele. Nemá čip. Je to velmi společenská kočka, nebojí se lidí a má ráda i přátelské psy. Chodí samostatně ven, má kočičí dvířka až domů. Je celá šedá, vypadá trochu jako kartouzská, má bílý flíček na prsou. Bydlíme ve slepé ulici, na kraji lesa Cibulka. Sousedi ji naposledy viděli v úterý 14.6. u nás v ulici, ale domů nedošla. PRE tady dělala zrovna novou elektřinu, všude výkopy a spousta lidí a strojů, mohla se něčeho leknout.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Siva

Přihlášení: