Sissi

Datum ztráty 28.02.2017
Místo ztráty Karviná, Makarenkova
Telefon +420724394026
Jméno Sissi
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Rotvajler
Věk 1,5 roku
Barva černá s pálením
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sissi je 1,5 roku stará rotvajlerka. Má kovový stahovací obojek, nemá čip ani tetování. Váží cca 30-33 kg. Sissinka prodělala myositidu, což je nemoc, při které odumře svalstvo na hlavě a bohužel se to vinou bývalého majitele řešilo pozdě a tak už se svalovina nikdy na hlavě nedotvoří. Její hlava působí jako hlava psa týraného hlady, proto to sem píšu, Sissi týraná není. Následkem toho neotevře celou tlamu. K lidem se pravděpodobně moc nepřiblíží, ale není to vyloučeno. Nepokoušejte se jí chytat, mohla by ze strachu kousnout. Případně jí leda zkuste nalákat na jídlo, kdyby přišla blíž k vám.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sissi

Přihlášení: