Sisi

Datum ztráty 04.09.2014
Místo ztráty Průhonice, obchodní zóna
Telefon 607144002
Odměna ANO
Jméno Sisi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Sisi je 6 let stará fenečka, kříženka jezevčíka. Je střední štíhlé, souměrné postavy (10 kg), hnědá srst, černé znaky a světlá náprsenka.Má bohatě chlupatý dlouhý ocas a v jeho středu má černou skvrnku. Je moc přátelská, vítací, milá a důvěřivá. Má ráda i ostatní pejsky, je velice hravá. Ztratila se dne 4.9.2014 poblíž Průhonické obchodní zony s automobily. Každý den tam byla s páníčkem v kanceláři, ale najednou zmizela. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Nehárá. Měla na sobě černý textilní obojek. Fyzicky je hodně aktivní, hravá. Okolí zná pouze v areálu. Nikdy dříve neutekla. Voda ji nevadí, ale dobrovolně do ní sama nepůjde.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sisi

Přihlášení: