Sisi

Datum ztráty 11.08.2017
Místo ztráty Ostrava - Hrabůvka, Úlehlova 23
Telefon 724038175
Jméno Sisi
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 14 let
Barva světlá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sisi je 14 let stará fenka. Přestože je jí 14 let, je malinká a vypadá jako štěně. Váží cca 1,4 kg. Nevidí a velice špatně slyší. Špatně chodí, je bázlivá. Nemá obojek, čip ani tetování. Dnes ráno kolem 8 h se rodičům ze zahrady u rodinného domu na ulici Úlehlova v Ostravě Hrabůvce ztratila fena yorkšírského teriéra Sisi. Máme podezření že byla odcizena. Pokud ji někdo uvidí, prosím o vrácení. Je velmi fixována na mou matku a bez speciální péče dlouho nepřežije. Jakékoliv informace prosím na tel. 724038175. Díky za sdílení, rádi bychom ji našli, zaslouží si dožít v klidu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sisi

Přihlášení: