Sisi

Datum ztráty 03.06.2015
Místo ztráty Havlíčkův Brod, Jihlavská 1172
Telefon 723362382
Odměna ANO
Jméno Sisi
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva hnědá s pruhy
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sisi je 6 let stará kočka. Váží 4 kg. Na své jméno slyší jen když se jí chce :) Je hnědá s černými pruhy (hnědý mourek). Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Nemá žádné specifické poznávací znaky. Občas jí teče z očí. Sísa u nás byla teprve 10 dní, když nám večer 3.6. skočila z balkonu (přízemní byt). Šest let žila na vesnici, tak se jí asi zalíbil břeh za panelákem, který je opravdu zarostlý vysokým plevelem a stromy a nad ním jsou zahrady od jednotlivých rodinných baráků. Je velice přítulná. Je zvyklá na pobyt doma i venku. Cestování autem zvládá bezproblémů. Je spíše líná, ráda se válí. !!!STOPA!!! Sisi byla 17.6. večer viděna cca 200 m od místa bydliště... Bohužel je dost zdivočelá a nepodařilo se jí odchytit!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sisi

Přihlášení: