Sísa

Datum ztráty 14.10.2014
Místo ztráty Hostivice, Dlouhá
Telefon 604947746
Odměna ANO
Jméno Sísa
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 2007
Barva Bílo mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sísa je cca osmiletá kastrovaná kočička, silnější postavy (cca 5 kg). Je to klasická domácí kočička, bílo mourovatá. Není čipovaná, ani tetovaná. Obojek na sobě žádný nemá. V úterý 14.10. odešla na každodenní procházku, ale bohužel už se nevrátila. Bylo to v Hostivicích, Dlouhá ulice. Okolí ztráty dobře zná, nikdy na tak dlouhou dobu nezmizela. K cizím lidem je nedůvěřivá (pokud nebude zraněná, odchytit se pravděpodobně nenechá). Je zvyklá na psy. Ostatní kočky snáší dobře. Fyzicky je na tom dobře, ale doma je spíš taková línější a polehává. Vodu ráda nemá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sísa

Přihlášení: