SIRIUS

Datum ztráty 18.01.2014
Místo ztráty VYSOKÁ NAD LABEM, VYSOKÁ NAD LABEM 55
Telefon +420607913894
Odměna 1.000,- Kč
Jméno SIRIUS
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Německý ovčák
Věk 2 ROKY
Barva Vícebarevná, Vícebarevná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Sir, je hodný pes, přátelský k lidem, dětem , zvířatům. Je mladý, nikdy nebyl sám, měl staršího psa, jako parťáka...Zaběhli se spolu, avšak on se nenašel....Naposled viděn mezi Vysokou nad Labem a Borkem v sobotu 18.1. okolo 19:00. Na krku má stahovací obojek se zlatou známkou na ni: Vysoká nad Labem 262 ... Je to hubený atlet, má krásnou kresbu obličeje, je vícebarevný, poznávací znamení : má ocas zahnutý nahoru. ...Myslím, že bude velmi vystrašený, zmatený, je to velmi citlivý pes...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se SIRIUS

Přihlášení: