Sindy

Datum ztráty 09.06.2016
Místo ztráty Praha Újezd nad Lesy, Budčická 1583
Telefon +420 773 944 423
Odměna 6.000,- Kč
Jméno Sindy
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 16 let
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sindy je 16 let stará kočička. Na své jméno slyší. Váží cca 3 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Je kastrovaná. Kočičce je 16 let a celý život se držela u domu. Je přítulná. Chodí mi naproti, když se vracím domů. Tenktokrát ale nepřišla vůbec a nevrátila se domů celý den, což je u ní nezvyklé. Prosím o jakékoliv informace! Je na mě zvyklá celý její život a já skoro celý svůj život na ni! Odměna Vás nemine. Možné poznávací znamení: Po jedné straně má z části vyholenou srst.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sindy

Přihlášení: