Sindy

Datum ztráty 02.11.2018
Místo ztráty Most-Souš, Hradní 200
Telefon 722278166
Jméno Sindy
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Most
Plemeno Kříženec
Věk 6 měsíců
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sindy je 6 měsíců stará kočka. Na své jméno slyší. Váží cca 2 kg. Nemá obojek ani čip a není kastrovaná. Dne 2.11 ve večerních hodinách nám odešla ven. Každý den chodila ven se starší segrou, ale na noc přišla už jen jedna. Myslela sem, ze se někde zapomněla, ale už sem ji nevidela. Obešla sem všechny známe sousedy a nikdo ji neviděl. Je na půl doma a venku. Byla před kastrace zrovna. Moc hodna a mazlíčky kočička a nebojacna. Je to nalezenec. Toto je fotka když jsme si ji vezla domu, bohužel jinou nemám, rozbil se mi telefon.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sindy

Přihlášení: