Sindy

Datum ztráty 17.08.2015
Místo ztráty Česká Třebová, Tykačova 1665
Telefon 605515352
Odměna ANO
Jméno Sindy
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Černobílá kočička drobného vzrůstu. Vypadala jako odrostlé kotě .Souměrný bílý pruh na bříšku. Bílou bradu a bílý krk do tvaru šátečku. Pacinky všechny částečně černé s bílýmy znaky, na dvou předních jenom bílé špičky a zadní měla jednu hodně bílou a tu druhou bílou s černým flekem. Měla zelený obojek proti parazitům. Mazlivá, ale k cizím plachá. Utekla z domu a už se nevrátila, netoulala se, vždy se držela okolo domu. Váží cca 2,5 kg. Je kastrovaná. Na své jméno slyší.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sindy

Přihlášení: