Sinda

Datum ztráty 03.06.2019
Místo ztráty Klášterec nad Ohří, Žitná 645
Telefon 777465498
Jméno Sinda
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 11 let
Barva Šedohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Sinda je 11 let stará kočka. Na jméno spíš neslyší. Nemá obojek ani čip. Váží cca 2,5 kg a je kastrovaná. Je to mainská mývalí křížená s činčilou, žijící jen v bytě. Pobyt mimo tento prostor je pro ni silně stresující. Zmizela v neděli večer okolo 21 hodiny,kdy byla naposled se ženou na balkoně. Žena si myslela, že kočka už tam není, tak zavřela dveře. Po chvílí ji začala hledat, ale už ji nenašla. Pravděpodobně seskočila z balkónu na ulici. Balkón je od země vzdálen asi jeden metr. Nikdy toto neudělala, neboť se bála otevřeného prostoru a neznámých zvuků. Cizích lidí se bojí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Sinda

Přihlášení: