Šimon

Datum ztráty 17.04.2015
Místo ztráty Mikulčice, Mikulčice 277
Telefon 731197694
Odměna ANO
Jméno Šimon
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1
Barva Bílo rezavá barva
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hledáme Našeho kocourka! Kocourek je 1 rok starý, většího vzrůstu, cca 5kg, bílo-zrzavé barvy s delší srstí. Vykastrovaný, očkovaný, odčervený. Zvláštní znamení: má kratší vousky.Kocourka hledáme od pátku 17.4. Je hodný, přátelský, nechá se hladit i od cizích lidí. Je zvyklý na psy i ostatní kočky. Vodu nemá rád a velmi nerad jezdí v autě. Přes den je zvyklý na pobyt venku, v noci spí doma. Je spíše líný. Moc prosíme o jakoukoli informaci Mobil: 731197694 nebo 603218416

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šimon

Přihlášení: