Simba

Datum ztráty 07.10.2021
Místo ztráty Jezdkovice 12,
Telefon 737189262
Odměna ANO
Jméno Simba
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Opava
Plemeno Ostatní
Věk 3,5 roku
Barva Zlato černá/hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Simba je 3,5 roku starý africký serval. Nemá obojek, ale je čipovaný, kastrovaný a váží asi 17,5 kg. Utekl z výběhu a od včerejšího odpoledne se neukázal. Hrozně se všeho bojí. Rozhodně nebude nikde u cesty - bojí se aut a traktorů. Sám k cizím lidem nepřijde, ale nechá se pohladit od dětí, ty má rád. Reaguje na "čiči, Simbianku, Simbo, kde mám kočičku, dívej, co mam". Nesnáší chlapy, protože mají hluboký hlas. Už jednou mu náš děda otevřel výběh (je starší a nemocny - děda) a Simba se do dvou hodin vrátil... Teď bohužel nic.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Simba

Přihlášení: