Simba

Datum ztráty 11.09.2021
Místo ztráty Dětřichov nad Bystřicí, 76
Telefon +420773765445
Jméno Simba
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 2 roky
Barva Krémová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Simba je 2 roky starý kocour. Na krku má fialový obojek s rolničkou a zampi známkou. Čip nemá. Je kastrovaný a váží cca 5 kg. Je to kocour střední velikosti, který slyší na jméno Simba. Je světlé krémové barvy, huňatý se sestřihem připomínajícím lvíčka. Jeho oči jsou žluté. Je velmi hodný a přátelský, k neznámým lidem může být plachý, není nijak nebezpečný. Ztratil se v noci v sobotu 12. září na chatě. Nejspíš prošel otevřenými dveřmi, když ho nikdo nepozoroval, rád utíká ven. Chata se nachází v okolí dalších domů a hlavní cesty. Ven chodí pouze na vodítku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Simba

Přihlášení: