Šimánek

Datum ztráty 07.12.2014
Místo ztráty Teplice, Juditina
Telefon 607027053
Jméno Šimánek
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Kříženec
Věk 10 let
Barva celočerný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šimánek je 10 let starý kocour, celočerný. Je kastrovaný. Čipovaný, ani tetovaný není. Obojek žádný neměl. Váží 3 kg. Byl zvyklý chodit ven. Ztratil se po převozu do Teplic dne 7.12. - okolí tu vůbec nezná. Byl sem převezen z Prahy - Petrovic, kde okolí zná a chodil tam ven, je tedy možné, že bude někde na cestě z Teplic do Prahy, kde celý život žil. Fotku bohužel nemáme - fotka ilustrační. K lidem je přátelský. Ostatní kočky snáší dobře. Pohybově je aktivní, autem není zvyklý jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šimánek

Přihlášení: