Šíma

Datum ztráty 21.04.2020
Místo ztráty Dobříš, Partyzána Svobody 132
Telefon 773681033
Odměna ANO
Jméno Šíma
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šíma je 2 roky starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 5 kg. Má čip a je kastrovaný. Pochází z Indonézie, odkud jsme se v listopadu vrátili a Šímu si přivezli. Poznávacím znamením je jeho ocásek, který je zkroucený do krátkého pahýlu. Je velmi přátelský. V Indonézii byl zvyklý se pohybovat neustále venku, ale kvůli frekventované silnici u domu jsme ho na Dobříši ven nepouštěli, pouze na kšírkách a na vodítku. Ale pokoušel se utíkat, což se mu 21.4.2020 podařilo v dopoledních hodinách. Od té doby se prozatím nevrátil. Prosím o pomoc s jeho nalezením.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Šíma

Přihlášení: