SID

Datum ztráty 29.02.2016
Místo ztráty Praha-Prosek, Bílinská 503/19
Telefon 721798721
Jméno SID
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Chodský pes
Věk cca 6 let
Barva Černy s hnědými znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Může to být tak dva roky co jsem u sebe měla pejska. Moc ráda bych ho zase viděla, pokud by to bylo možne..měli jsme ho na hlídání pozemku, ale nakonec jsme si ho vzali domů..rodiče k němu přišli v policejním útulku v Troji..nebyl vhodný k dětem ale se mnou i ostatními dětmi vycházel v pohodě.. -Jmenuje se SID -V te době mu byly 4 roky tak ted bude 6let.. Velikostne byl takový standart.. - Kvůli stěhování jsme ho museli vrátit zpátky do útulku a co mi rodiče říkali, tak by ho měl teď vlastnit někdo kousek za Prahou u domku Strašne moc ráda bych ho zase viděla nebo bych aspoň chtěla vědět jak se má.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se SID

Přihlášení: