Showman

Datum ztráty 01.05.2015
Místo ztráty Velké Meziříčí, Odpočívadlo D1 u Mc Donalda směr Brno
Telefon 608958869
Odměna ANO
Jméno Showman
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Bruselský grifonek
Věk 1 rok
Barva červená/hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Showman je 1 rok starý pes, plemeno Bruselský grifonek. Srst má červeno-hnědou, váží cca 5,5 kg. Má čip, ale číslo zatím není k dispozici. Tetovaný, ani kastrovaný není. Měl na sobě textilní modrý obojek. Ztratil se dne 1. 5. v 17. hodin, utekl na odpočívadle u Mc Donalda ve směru na Brno u Velkého Meziříčí. Dnes (4.5.15) ho viděli ve Velkém Meziříčí, Stránecké Zhoři a Měříně. Prosím o jakéhokoliv informace na ladera@centrum.cz nebo 608958869. Nálezce odměním. Pokud ho uvidíte, neprodleně, prosím, kontaktujte policii, vědí o něm, přijedou ho odchytnout, je velmi plachý. Ostatní pejsky snáší dobře. Okolí vůbec nezná !! Vody se nebojí, v autě je zvyklý cestovat. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Showman

Přihlášení: